Makaj so mnou a získaj konečne perfektné výsledky!

Alebo mi rovno napíš a pustíme sa do toho!

Ale odporúčam ti pozrieť si video nech vieš do čoho ideš 😜

Úspešní klienti!

Paľo

Paľo je 27 ročný chalan, ktorý žil krčmovým - punkovým životom. Potom sa však rozhodol pre radikálnu životnú zmenu a začal na sebe makať. Pravideľne beháva, dokonca aj na miestnych bežeckých súťažiach, potom prešiel aj na činky a postupne sa zlepšuje v sile, kondičke aj naberá svaly! 

Paľa tento nový životný štýl chytil naplno až tak, že sa na jar rozhodol vyskúšať súťaž v naturálnej kulturistike! 

Paľove výkony: 

  • Ešte minulý rok som nedal ani jeden zhyb no teraz už dávam 5x5 a pridávam pomaly aj zaťaž
  • V tlakoch na prsia s jednoručkami som este v januari ledva vytlačil 25kg jednoručky, a dnes uz zvládam 37,5kg jednoručky
  • Na mŕtvom ťahu s trap barom som sa postupne dostal na 180kg ale momentálne sa zameriavam na ľahšiu váhu a väčšie precítenie svalovej partie
  • V tlakoch na ramena už postupne zvládam 25 kg jednoručky a na výpadoch s jednoručkami už mi nerobí problém 70kg záťaž
  • Plus v behu na 10km som dokázal pokoriť magickú hranicu 45 min (rekord mam 44:22)

Jaro

Jaro je otec 3 detí, dobrovoľný hasič a skromný človek. Vo voľnom čase súťaží v najťažšej hasičskej súťaži "TFA" (najtvrdší hasič). Minulý rok skončil na 2. mieste na slovensku, tento rok sa mu podarilo vyhrať. ✌️

My sme s Jarom aj zamakali v Ružomberku a už teraz plánujeme ďalšie ciele na rok 2023.

Martin

Martin je otcom troch detí, pracuje v zahraničí v softwarovej firme a rozhodol sa posunúť svoje telo na ďalšiu úroveň. Prvú výzvu - spraviť zhyb už dávno zvládol (hoci si najprv neveril), potom schudol tuk a teraz naberá svaly ako skaly! Je príkladom človeka, ktorý dokazuje, že keď človek chce, nájde spôsob ako to dokázať. 

"Ahoj Vali, posielam nejaké čísla na doplnenie.

Začínal som na 106,8kg, čo ma vlastne priviedlo k tebe, kde som najskôr začal s vlastnou váhou. Neskôr som prešiel riadne do posilovne (minulý rok) a o rok v lete som skončil na 85,7kg s 12,8% tuku.

Následne som začal Body transformation výzvu s výsledkom 83,6kg a tukom 9,8%. Čo bola aj taká moja méta, dostať sa pod 10%.

Teraz sa sústredím na naberanie svalov. Posielam aj aktuálne foto (z dnešného rána). Kľudne môžeš spomenúť, že mám tri deti, nech ľudia vedia, že sa môže prihlásiť aj o niečo starší 😜"

/v grafoch vidíš Maťove navzpierané libry (žije v USA) počas tréningov/

Paťo

Paťo je 25 ročný chalan, ktorý s cvičením iba začínal. Popri ťažkej fyzickej práci na stavbe začal po večeroch makať aj na svojej sile a svaloch. Postupne naberal svaly, s nimi však aj dosť tuku, zvládli sme však všetky tréningové, nutričné aj životné výzvy a Paťo je zase v super forme. Jeho cieľom je vyskúšať súťaž v naturálnej kulturistike už túto jar! (Inšpiroval ho Paľo).

Ondrej

Ondrej bol jeden z mojich prvých online klientov, s ktorým sa nám podarili vynikajúce výsledky. Jeho snom bolo vyskúšať súťaž v Men's fysique. Popri práci šoféra diaľkového autobusu v Nórsku to nebola maličkosť, nakoniec sme to s Ondrejom zvládli a dosiahol vynikajúce výsledky! 

Už predtým mal trénera s ktorým ale nebol spokojný. Výsledky, ktoré vidíš sú po 4 mesiacoch spolupráce na diaľku, nakoniec výsledná súťažná forma a naša fotka zo súťaže “Medzinárodné majstrovstvá Nórska 2015” po 9 mesiacoch spolupráce online.

Tieto výsledky ma presvedčili, že aj diaľkovo viem pomôcť niekomu až na súťažnú úroveň, pokiaľ si dá poradiť a nasleduje inštrukcie.

Andreas 

Ľubo 

Stano a Matúš 

Čísla nepustia

Objektívne výsledky ďalších klientov

Ján - rysovačka "jak sa patrí"! Popri náročnej práci na 3 smeny (aj nočné) a otcovským povinnostiam sa podarilo Janovi za 3 mesiace zhodiť 3,5 kg čistého tuku a výrazne znížiť vnútrobrušný tuk! 

Tomáš - rysovačka na jednotku. Za prvý mesiac 3 kg čistého tuku dole! 

Paľo nabral kilo svalov a schudol 2 kg tuku za tri mesiace. Hoci sa to nezdá veľa, nemá ideálnu genetiku, počas toho sa výrazne zlepšil nie len v behu ale aj silových výkonoch! 

Šimon mal vynikajúce výsledky už za 3 mesiace. Aj on pracoval na 3 smeny (aj nočné) ale disciplinovaným prístupom sa mu podarilo nabrať takmer 5 kg svalov a zhodiť 6 kg tuku za 3 mesiace.

Jany - perfektné výsledky už za 2 mesiace! Svaly takmer 2 kg hore, tuk vyše 5 kg dole a vnútrobrušný tuk výrazne dole! 


Jakub makal jak šlak a za 3 mesiace nabral takmer 5 kg svalov pričom schudol takmer 2 kg tuku! 

Vlado za 2 mesiace nabral 3 kg svalov a mierne znížil množstvo telesného tuku. Čo je však zaujímavé, že počas tohoto obdobia prekonal Covid! 

Filip za 2 mesiace nabral takmer 1 kg svalov a zhodil takmer 2 kg tuku. Nie je to síce šokujúce, ale nám skôr ide o trvalú životnú zmenu (dlhodobá cesta) ako krátkodobé "senzácie". 

Pomaly ďalej zájdeš. René ide pomaly ale isto napriek ťažkej životnej situácii (rozvod). A to je oveľa dôležitejšie ako maximálne rekordy za čo najkratší čas. 

Síce to na papieri nevyzerá tak dobre, v živote ide o trvalú zmenu na celý život, nie neustále kolobeh diét a sklamaní. 

Neváhaj a píš!

Ale bacha! Chcem pracovať iba s odhodlanými makačmi. Žiadne možno, asi, keby... #niktonasnezastavi

+ 15 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Som tréner, autor, poradca. V provom rade športovec. Moja cesta je perfektne zmapovaná cez moje videá a články. 

STOVKY KLIENTOV 

Tréningy, jedálničky, online koučing, prednášky, videá, články, kniha... Ani sa to nedá všetko spočítať.  

30+ AKTÍVNYCH ČLENOV

V programe TELO AKO DELO. Perfektná komunita ľudí, ktorí na sebe makajú. Staň sa jedným z nich aj ty! 

.